Jaká část Plzně je nejatraktivnější na bydlení?

 Město Plzeň se člení na 10 městských obvodů, v nichž můžete najít bydlení spousty zajímavých míst pro bydlení.

Po zadání dotazu pro prodej bytu Plzeň se vám zobrazí nabídka jak na luxusní byty v novostavbách, tak na zrekonstruované v panelových domech, i původní byty v klasických cihlových stavbách, které si budete moci upravit podle vašich představ. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, měli byste si koupi nového bytu řádné promyslet.

Některé plzeňské oblasti jsou už tradičně považované za příjemnější k bydlení, jedná se například o Slovany, Doubravku nebo Bory. V posledních letech ale získávají na oblíbenosti také další lokality.

Poklidná lokalita Lochotín

Velmi zajímavá je například lokalita Lochotín, v jejíž blízkosti je jak park s rybníkem, tak také nákupní centra nebo krytý bazén. Najdete zde jak novější bytové doma tak i domy rodinné. Velkou výhodou této lokality je krátká dojezdová vzdálenost do centra, kam se jednoduše dostanete tramvají.

Vzkvétající Litice

Poklidné bydlení nabízí také okrajová část Plzně, Litice. I sem jezdí městská hromadná doprava a v centru jste nejdéle do čtvrt hodiny. Nachází se zde mateřská i základní škola. Najdete zde zajímavé byty v moderních novostavbách i pěkné rodinné domky.


Byla pro Vás tato informace užitečná?

Hledat otázku a odpověď
Zeptejte se nás
Položit dotaz
Zavolejte ZDARMA
800 123 900

Za bezpečnost vašich
nemovitostí ručí

Michal Vejvoda | realitní specialista

Najdu vám byt, kterému budete říkat domov

Ing. Michal Vejvoda
realitní specialista
Jiřina Vejvodová | vedení společnosti , realitní specialistka

Mám radost, když plníme sny o bydlení

Jiřina Vejvodová
vedení společnosti , realitní specialistka