Marta U.

Za svůj život jsem měla do činění s pěti různými realitními kancelářemi a s několika realitními makléři.

Mám tedy zkušenosti jak naprosto katastrofální, průměrné a lehce nadprůměrné, ale jak říkala moje babička: "hlavně, že vše dobře dopadlo :-)." I když musím říct, že jednou mě dělil od katastrofy opravdu kousek - prodej zemědělské usedlosti přes RK STYL v r. 2010. Nicméně po spolupráci s prodejem mých zemědělských pozemků přes Vaši RK, na kterou jsem narazila čirou náhodou na internetu, protože jste ve stejné lokalitě, kde jsem vlastnila pozemky, také nabízeli podobné polnosti, už můžu říct, že se stal zázrak a já konečně narazila na makléře skutečného profesionála - p. Altmana.

Říká se, že dobrá práce se chválí sama, ale v případě pana Altmana mám potřebu ho pochválit a vyzvednout jeho přístup a práci i tímto způsobem.

P. Altman je člověk opravdu na svém místě, jak mě přesvědčil, má obrovský přehled a zkušenosti v oblasti realit, pracuje mnohdy i nad rámec svých povinností, je přesný, dochvilný, rychlý, vždy schopen okamžitě reagovat na jakoukoli situaci. Kdykoli poskytne cenné a objektivní rady a informace. Prodej mých polí proběhl díky jemu naprosto bezchybně a dokonce se mu podařilo svým vyjednávácím uměním navýšit cenu, než která byla inzerována.

Také bych chtěla vyzvednout a pochválit práci advokátky p. Mgr. Králové, která s Vaší kanceláři spolupracuje. Opět mám jen slova chvály.

Můžu říci, že už jsem ani nedoufala, po mých předchozích zkušenostech, že narazím i v našem malém českém rybníčku, na takové profesionály a lidi, které jejich práce zajímá a hlavně baví.

Přeji Vám, paní Vejvodová, i kolektivu Vaší RK, do budoucna hodně spokojených klientů, jako jsem byla já. A mám také jasno, že když budu opět nějakou nemovitost prodávat či kupovat, obrátím se opět na Vás a p. Altmana. Rovněž s naprosto čistým svědomím Vás doporučím mým známým i kolegům, kteří se chystají na nákup či prodej nemovitostí.

Přeji hezký den a ještě jednou děkuji

Jaroslav Altman | realitní specialista

Pomůžu vám s hledáním vhodného nájemníka

Jaroslav Altman
realitní specialista
Podívejte se na naší nabídku
... nebo byste raději prodali svojí nemovitost?
Nechte si od nás zpracovat odhad zdarma

Zobrazit všechny reference