Martina N. (44 let)

Před pár měsíci se mi doslova zhroutil život. Nebo jsem si to v danou chvíli aspoň myslela. Světe div se, odrazit se ze dna mi pomohla realitní kancelář. V podstatě ze dne na den jsem se ocitla bez střechy nad hlavou a rychlostí blesku jsem potřebovala najít nové bydlení.

Hlavou se mi honila myšlenka, kde najdu malý, levný a aspoň trošičku hezký byt. A v tu chvíli jsem stála na Masarykově náměstí u domu, ve kterém sídlí právě JV REALITY. Asi znamení, napadlo mě, a tak jsem zazvonila. Do teď jsem za to ráda. Během chvíle jsem se totiž cítila daleko lépe. 

Paní Vejvodová mi nejprve uvařila kávu, pak si mě vyslechla a vzápětí začala jednat. Podle mého vyprávění a požadavků vybrala několik vhodných bytečků, ihned připravených k nastěhování. Poté obvolala majitele, zda by si ještě dnes neudělali chvilku času na prohlídku. Asi dva z nich byli ochotní se za hodinku nebo dvě sejít. No a za chvíli už jsme společně seděli v autě a mířili do prvního bytu.

A jak to všechno dopadlo? Hned napoprvé to klaplo. První byt, první prohlídka a za pár hodin jsem se stěhovala. Další plus na JV REALITY totiž je, že vám nejenom najdou bydlení a pomohou vám vyřešit veškerou administraci, ale zajistí vám také stěhovací služby. Moc děkuji paní Vejvodové i jejímu týmu.

Jiřina Vejvodová | vedení společnosti , realitní specialistka

Mám radost, když plníme sny o bydlení

Jiřina Vejvodová
vedení společnosti , realitní specialistka
Podívejte se na naší nabídku
... nebo byste raději prodali svojí nemovitost?
Nechte si od nás zpracovat odhad zdarma

Zobrazit všechny reference