Tereza a Martin A.
(29 a 31 let)

Před třemi lety jsme se potkali. Před rokem a půl jsme se rozhodli pro společné bydlení. A před půl rokem přišel čas pro pořízení našeho prvního bytu. Po projetí několika webů různých realitek jsme se rozhodli pro JV REALITY. A jsme za to opravdu rádi.

Makléř, s nímž jsme spolupracovali, byl od prvního telefonátu až po poslední schůzku, velmi vstřícný a ochotný. Probral s námi každou maličkost, která nám přišla na mysl. Vyřídil za nás vše na katastru i všechny další procedury okolo prodeje. A že jich bylo opravdu hodně. Tento přístup mě celkem překvapil, poněvadž většina mých známých má s realitkami špatné zkušenosti.

Další plus je, že mají v týmu vlastního právníka. Cokoli se nám nezdálo v textu kupní smlouvy se ihned upravilo a doplnilo. Smlouvu předělali k naší spokojenosti, podpisy se ihned ověřily a my nemusely nikde nic obíhat. Vše se zařídilo pod jednou střechou.

Po celou dobu nás nepřestávali překvapovat svou profesionalitou a hlavně lidským přístupem. Všem je můžeme jen a jen doporučit.

Podívejte se na naší nabídku
... nebo byste raději prodali svojí nemovitost?
Nechte si od nás zpracovat odhad zdarma

Zobrazit všechny reference