Svobodová P. (37 let)

Ač reference moc často nepíši, pro JV Reality jsem ji napsala moc ráda. A kdyby mohla mít svůj vlastní název, pravděpodobně bych ji nazvala Vánoce ve Starém Plzenci.

Pár dní před Štědrým dnem jsme se s partnerem dozvěděli, že se začátkem roku musíme vystěhovat z našeho bytu. Byl to pro nás docela šok. V bytě jsme bydleli už pár let, nikdy jsme neměli s majiteli žádný konflikt a najednou z ničeho nic nás čekalo stěhování. Neměli jsme moc času a tak jsme museli ihned začít jednat.

Každou chvilku jsme projížděli všemožné realitní servery, až jsme 23. prosince, hodně pozdě večer, narazili na stránky realitní kanceláře JV reality. Prohlížela jsem si nabídku a najednou jsem uviděla nádherný dům. V tu chvíli jsem věděla, že to je ten dům, ve kterém chci žít. Že žádný jiný už hledat nechci. Ale volat někomu v půl 12 večer není úplně ideální. A vlastně ani o Štědrý den ne.

Bohužel situace byla taková, že jsem zavolat musela. A tak jsem 24. prosince kolem 11 hodiny zvedla telefon a zavolala. Zvedla mi to velmi příjemná paní, které jsem v rychlosti vylíčila celou naši situaci. Sč se nikomu o Štědrý den pracovat nechce, paní Vejvodová odběhla od kapra a sešla se se s námi u domu.

Stačila mi jen chvilka. Prošla jsem se po domě, rozhlédla jsem se a věděla jsem, že nemám jinou možnost, než poslat zálohu, protože se jedná o dům, na který jsem celý život čekala. Právě takhle jsem to paní Vejvodové řekla. No a tak jsme uzavřeli obchod. A všichni jsme měli dvojité Vánoce.

Nyní, když si celou událost vybavím, se musím usmívat. Můžeme být vlastně rádi, že se nám celá věc přihodila. A ještě raději můžeme být, že jsme si vybrali JV Reality. Tím to bych tedy chtěla všem v JV Reality poděkovat, že mi pomohli najít bydlení snů a to i v době Vánoc.

Jiřina Vejvodová | vedení společnosti , realitní specialistka

Mám radost, když plníme sny o bydlení

Jiřina Vejvodová
vedení společnosti , realitní specialistka
Podívejte se na naší nabídku
... nebo byste raději prodali svojí nemovitost?
Nechte si od nás zpracovat odhad zdarma

Zobrazit všechny reference